Történetünk

A Kaptár Sportegyesületet 2017-ben az Építők Hockey Club  (ÉHC) utánpótlás játékosainak szüleivel hoztuk létre, hogy az utánpótlás nevelés kihívásainak formai és technikai szempontból megfelelő klubunk legyen.

A 2017-18-as évben új lendülettel indultak az utánpótlás edzések, míg az utóbbi évek többszörös bajnok generációjának játékosai folyamatosan átkerültek az ÉHC felnőtt csapatához, addig két helyszínen (Óbudán és Kispesten) folynak az alsósok (U8-U10) edzései és külön nagyobb pályán együtt készülnek az óbudai és kispesti U12-U14-esek.

A klub azóta is ebben a szellemben működik, a folyamatosan növekvő létszám mellett is várjuk a fiatal sportolni vágyókat, akikkel lépésről lépésre ismertetjük meg a sportolás és a gyeplabda alapjait, a sportág szépségét majd a versenyzés izgalmát. Ahogy nőnek a gyerekek úgy nőnek az elvárások és a lehetőségek: a házi bajnokságok mellett, aki vállalja hazai és nemzetközi mérkőzéseken próbálhatja ki tudását U10-U12-U14-es korosztályokban.

back to top button